Zapytanie ofertowe:

! - wszystkie pola formularza są wymagane


sc


Usługi transportowe

BP Logistic świadczy usługi transportowe pojazdami o dopuszczalnej masie do 3,5t. Teren naszego działania to przede wszystkim terytorium Polski oraz krajów UE.

  • Transport specjalistyczny
    Oferujemy Państwu transport chłodniczy w tym głównie transport leków w temperaturze kontrolowanej oraz zgodnie z zaleceniami DOBREJ PRAKTYKI DYSTRYBUCYJNEJ. Ta dziedzina to nasza specjalność. Dysponujemy specjalnie dostosowanymi do tego celu pojazdami z zabudową izotermiczną. Długoletnie doświadczenie i fachowa kadra gwarantuje, że nasze usługi spełniają wszystkie wymogi PRAWA FARMACEUTYCZNEGO. Od sierpnia 2010 r został wdrożony specjalny system do monitoringu samochodów przewożących produkty farmaceutyczne, oraz monitoringu temperatury w przestrzeni ładunkowej pojazdu.
  • Transport międzynarodowy
    BP LOGISTIC świadczy usługi transportowe na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Nasza flota liczy ponad 30 pojazdów o zróżnicowanej pojemności przestrzeni ładunkowej jak i ładowności. Do każdego powierzonego nam zlecenia staramy się dostosować odpowiedni pojazd. Wszystkie nasze samochody wyposażone są w monitoring GPS który pozwala na śledzenie powierzonego nam ładunku. Z nami zawsze szybko, zawsze tanio, zawsze pewnie.
  • Przeprowadzki
    Świadczymy również szeroki wachlarz usług związanych z przeprowadzkami, transportem sprzętu AGD, mebli itp. Każda powierzona przeprowadzka jest ubezpieczona a klient ma możliwość ciągłego śledzenia transportu przy pomocy urządzenia GPS.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących oferowanych przez nas usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Zapraszamy do współpracy.